AUTODOPRAVA MENDLÍK

Vítáme Vás na stránkách naší rodinné firmy. Nabízíme Vám kompletní služby v oboru mezinárodní, vnitrostátní nákladní autodopravy, spedice a logistiky.
Úvod  O nás

kontakt carNaše firma byla založena v roce 1989 a po dobu jejího trvání jsme se nedostali nikdy do platební neschopnosti a ani na nás nebyl vyhlášen konkurz. Zabýváme se komplexními službami v oboru dopravy. Nejen přepravou osobní, ale hlavně přepravou nákladní v rozmezí přepravovaných hmotností od 0 do 30 tun. V posledních letech těžiště naší práce tkví hlavně v přepravách nadrozměrných nákladů. Tyto přepravy provádíme po celém území Evropy a to včetně kompletního servisu, jako je doprovod nadměrných nákladů a vyřízení veškerých nadměrných povolení.

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. K dispozici je Vám vždy plně kompetentní personál. Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости